The Captain

Oglądaj The Captain online

★ 5.4 2013 6 min KomediaDramat

Chcesz obejrzeć The Captain? Hot Player udostępnia The Captain (2013) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest The Captain?

A hungover plane captain wakes up to discover he's done a very bad thing.

Gatunki
Komedia, Dramat
Premiera
2013-08-08
Reżyseria
Spencer Susser
Ocena
★ 5.4 / 10

Główna obsada

  • Taika Waititi The Captain
  • Nash Edgerton The Dead Passenger
  • David Michôd Dead Body
  • Joel Edgerton Dead Body
  • Andy Bate Dead Body

Jak oglądać The Captain na Hot Player

Oglądanie The Captain na Hot Player zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj The Captain w 4K w Hot Player — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać The Captain już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny Hot Player i oglądaj The Captain już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads